Aplikacja soczewek kontaktowych
Wszystkie typy soczewek:
- miękkiee (sferyczne, toryczne, multifokalne)
- twarde w stożku rogówki
- twarde ortokeratologiczne
- miniskleralne i hybrydowe


Dobór i Aplikacja Soczewek

 

W naszym gabinecie okulistycznym specjalista dokona doboru i aplikacji soczewek kontaktowych (jednodniowych, miesięcznych, do ciągłego noszenia, białych i kolorowych; sferycznych i torycznych, multifocalnych / progresywnych,twardych).
Oprócz przeprowadzenia badania Pacjent zostanie poinformowany  o korzyściach i zagrożeniach w czasie użytkowania soczewek kontaktowych.
Następnie zostanie przeprowadzone szkolenie w zakresie  pielęgnacji, użytkowania,  zakładania i zdejmowania  soczewek kontaktowych.
 
 
Nasz Salon Optyczny

Oferuje bogatą ofertę soczewek kontaktowych, płynów do pielęgnacji zarówno miękkich jak i twardych, kropli nawilżających, tabletek do odbiałczania, żelu antybakteryjnego do pielęgnacji rąk, pojemniczków, przyssawek do soczewek i wielu, wielu innych produktów.
 
 
Oferujemy soczewki producentów:
 
Alcon
  CooperVision
  Johnson&Johnson
  i wielu innych


PROMOCJE


CooperVision- w sumie możesz otrzymać aż 120 PLN premii za zakup 8 opakowań soczewek1.Umów się na badanie wzroku i dopasowanie soczewek kontaktowych CooperVision do naszego specjalisty.

2.Kup min. 2 opakowania (maks. 8 opakowań) miesięcznych soczewek CooperVision (opakowanie 3 szt.) i zachowaj dokument zakupu (paragon lub faktura).
3.Wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie https://mojepierwszesoczewki.plALCON- do 80 zł zniżki na zakup soczewek kontaktowych1.Zarejestruj się i załóż swoje konto w programie Zakontaktowani.

2. Za każdy zakup produktów Alcon dokonany w naszym salonie otrzymasz punkty - punkty w programie możesz wymieniać na atrakcyjne nagrody.
3. Po zalogowaniu zyskasz szybki kontakt z naszym salonem optycznym oraz specjalistą dzięki czemu szybko i wygodnie umówisz się na badanie okresowe albo zamówisz kolejne opakowanie soczewek. Pamiętaj, że każdy zakup w naszym salonie premiowany jest punktami.
4. Zyskaj dostęp do stałej zniżki na swoje ulubione soczewki z rodziny AIR OPTIX®, DAILIES® .
Zarejestruj się już teraz!
 Program Zakontaktowani jest dostępny na wszystkich urządzeniach mobilnych i stacjonarnych. 
 5.Bezpłatna para soczewek wydawana po płatnym badaniu wzroku 


JOHNSON&JOHNSON- 50 zł na start -  po badaniu okulistycznymZainstaluj bezpłatną aplikację „Twoje ACUVUE®”
1.Jak działa program lojalnościowy?
Za akcje podejmowane za pośrednictwem aplikacji Twoje ACUVUE®, takie jak korzystanie z ofert oraz udział w ankietach i quizach, otrzymujesz punkty na koncie. Po zebraniu 1000 punktów możesz odebrać w naszym  salonie optycznym nagrodę w postaci wybranego opakowania soczewek kontaktowych.
2. Punkty za skorzystanie z ofert naszego salonu optycznego:
- Pakiet powitalny (dla wszystkich osób rejestrujących się w programie): 200 pkt.
- Voucher specjalny: 225 pkt.
- Punkty za zakup soczewek w naszym  salonie optycznym: 150 pkt.
- Punkty za zakup płynów: 40/80 pkt.
- Punkty za: ankiety 50 pkt.
- Zaproś znajomego: 100 pkt.